vmbo 16 mrt 2021

Binnenkijken bij de vestiging?

Wil je eens binnenkijken bij het Clusius College? Helaas kunnen we door de maatregelen rondom corona geen gasten verwelkomen bij ons op school. Dat vinden we heel erg jammer, maar we hopen je op deze manier toch kennis te kunnen laten maken met onze school!

Op 29 en 30 januari 2021 hadden we onze open dagen van ons vmbo. Dat moest allemaal online dit jaar. Om je digitaal kennis te laten maken met onze school, docenten, leerlingen en vakken hebben we allerlei video's gemaakt en zonden we livestreams uit. Die livestreams kun je niet meer terugkijken, maar de video's hebben we nog wel!

Welke vestiging wil jij zien? 
Klik hieronder op de vestiging die jij wilt bekijken:

Alkmaar

Amsterdam (volgt later)

Castricum

Grootebroek

Heerhugowaard

Hoorn

Purmerend

Schagen